Twarz
„Twarz” to najnowsze dzieło znanej polskiej reżyserki Małgorzaty Szumowskiej. Film opowiada o człowieku, który stracił twarz w wypadku. Po przebytej operacji wraca do domu, ale mieszkańcy nie wiedzą jak go – człowieka z nową twarzą – traktować. Czy to nadal ten sam człowiek, czy ktoś zupełnie obcy? Film przeznaczony jest dla widzów 13+, trwa półtorej godziny, kategoria: dramat.

2045 rok
„Player One” (w technologii 3D, z dubbingiem) to propozycja dla całej rodziny. Akcja filmu dzieje się w przyszłości. Jest 2045 rok. Świat chyli się ku upadkowi i pogrąża się w chaosie. Ratunkiem może być jedynie Oaza, w której kryje się cyfrowe „wielkanocne jajko”. Kto pierwszy je znajdzie? Mieszkańcy planety rozpoczynają wyścig. Będzie dużo tajemnic, niespodzianek. I dużo śmiechu. Bo to komedia. I w dodatku familijna. Film przeznaczony jest dla widzów 7+, trwa 2 godziny i 20 minut.

Wyprawa Lary
Kto słyszał o Larze Croft, na pewno chętnie wybierze się na „Tomb Raider”. Wspomniana Lara jest córką podróżnika. Ojciec dziewczynki zaginął, gdy ta miała kilkanaście lat. Teraz Lara jest dorosłą kobietą i mimo ostrzeżeń ojca wybiera się w podróż, która wiedzie do ostatniego znanego miejsca jego pobytu. Będzie tajemniczo i niebezpiecznie. Ale jak fascynująco! Zwłaszcza oglądając niebezpieczne przygody Lary z kinowego fotela. Film trwa 2 godziny, jest dubbingowany.

Gdzie są krasnale?
„Gnomeo i Julia: Tajemnica zaginionych krasnali” to ostatnia propozycja objazdowego kina. Animowana, familijna komedia o słynnej parze, która przybywa do Londynu i odkrywa, że w mieście giną ogrodowe krasnale. Na ratunek przybywa Sherlock Gnom z nieodłącznym dr. Watsonem.

(MW / Fot. Pixabay/cc0)