Gościniec Dąbrowa
Może nie mieści się w samych Bartoszycach, bo oddalony jest od miasta o 1,5 km, ale za to oferuje wspaniały wypoczynek wielodzietnym rodzinom. Małym gościom zapewnia dostęp do atrakcyjnego placu zabaw, a dorosłym - ogród z letnią wiatą, sale kominkowe i namiot bankietowy. W jego ofercie znalazło się 11 pokoi wyposażonych w łazienkę oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu.

Helena i Adam Kupniewscy - Gospodarstwo Agroturystyczne
Mieszczące się w niewielkiej wsi pod Bartoszycami, zapewnia cichy i spokojny odpoczynek tuż przy rzece Łyna i w otoczeniu pięknych lasów. W ofercie placówki znajdują się pokoje dwu i trzyosobowe z dostępem do wspólnej kuchni oraz przytulnego pomieszczenia z kominkiem.

Pensjonat pod Gruszą
Idealne miejsce na spędzenie wakacji z dala od spalin i zgiełku dużych miast. Oferuje szeroką gamę rozrywek: naukę jazdy konnej, organizowanie ognisk czy wędkowanie w trzech stawach rybnych. Zimą przygotowuje dla gości fantastyczne kuligi, latem zachęcając ich do uprawiania kolarstwa. Pensjonat położono na Woli, którą od Bartoszyc dzieli 13 km.

Wakacje spędzone na łonie natury to wspaniała odskocznia od miejskiego życia. Każdemu pozwolą się one wyciszyć, zrelaksować i nawiązać kontakt z wiejskim środowiskiem. Pozytywnie zadziałają także na zdrowie fizyczne oraz zdrowie psychiczne.
(AD) / fot. By Lech Darski - Praca własna, CC BY-SA 3.0